Wyszukiwanie
Zaawansowane
STRONA GŁÓWNA NOWOŚCI O FIRMIE REGULAMIN KONTAKT

 Oferta 
   
 
HONDA
 
 
KIA
 
 
LEXUS
 
 
MAZDA
 
 
NISSAN
 
 
SUBARU
 
 
SUZUKI
 
 
TOYOTA
 

 
   

 Informacje 
   

Auto Marpo

ul Armii Ludowej 29
51-214 Wrocław NIP: 895-104-11-32

tel. 0-71 329 61 42 

uzywane@automarpo.pl 

 

Firma czynna:

Pn - Pt 9:00 - 17:00
Sb 9:00 - 14:00

 
   
   

 
Szanowni Klienci!

Firma Auto Marpo z Wrocławia już od wielu lat zajmuje się sprzedażą używanych części samochodowych do aut japońskich i koreańskich marek.

W branży motoryzacyjnej nasza firma działa już od 1992 roku. W swoim obecnym kształcie Auto Marpo działa od 1998 roku. Tak długa obecność na rynku, pozwoliła nam dokładnie poznać branżę. Dzięki naszej rzetelności zdobyliśmy zaufanie i renomę oraz wielu zadowolonych klientów.

Nasza firma posiada bogate zaplecze magazynowe i logistyczne, a także obiekt biurowo-handlowy, co umożliwia nam łatwą i wygodną dla Klienta sprzedaż. Nasza wykwalifikowana i doświadczona ekipa chętnie odpowie na wszelkie pytania dotyczące oferowanych części samochodowych. Co więcej – Auto Marpo posiada stałą umowę z kurierem, dzięki czemu, możemy szybko wysłać zakupione części klientom z całej Polski.

Jako solidna i rzetelna firma, zdobyliśmy również liczne kontakty zagraniczne. Auto Marpo eksportuje części ze swojej oferty do odbiorców z Niemiec, Czech czy Rosji. Prowadzimy także sprzedaż na giełdach w Gliwicach, Poznaniu i Lublinie.

Firma Auto Marpo prowadzi także własny warsztat samochodowy, gdzie profesjonalny mechanik naprawi Państwa auto lub zajmie się wymianą części.

Gdzie nas szukać? Siedziba firmy znajduje się we Wrocławiu, w dzielnicy Psie Pole, 100 m od drogi krajowej E8, w sąsiedztwie salonu Nissana.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 Nowości 
   

ZAPRASZAMY DO

WARSZTATU

AUTO MARPO

 

ZADZWOŃ

  (71) 329-61-03

I ZAPYTAJ O NAPRAWĘ AUTA

LUB WYMIANĘ CZĘŚCI 
   
 Informacje 

  Strona główna  |  Nowości  |  O firmie  |  Regulamin  |  Pomoc
oprogramowanie
sklepy internetowe
Sklepy internetowe